Про вибір підручників для 6 класу 2023 р.

Дата: 30.03.2023 16:16
Кількість переглядів: 26

Протокол засідання педагогічної ради                                               №10/03-13

від 28.03.2023 р.                             с. Креховичі

Голова педради  – Семянчук Г.Є.

Секретар – Стронь Т.С.

Присутні – 22

Відсутні – 0

Запрошені – 0

Порядок денний:

1. Про вибір підручників для учнів 6 класу закладів загальної середньої освіти.

1. СЛУХАЛИ

Про замовлення підручників для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Сем’янчук Г.Є. – директор гімназії, яка ознайомила з листом МОН № 1/3407-23 від 09.03.2023 р. про замовлення підручників для учнів 6 класу.

УХВАЛИЛИ

Вибрати і замовити  підручники  для учнів 6 класу:

1. «Англійська мова(6 рік навчання)» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти(з аудіосупроводом) - Карпюк О. Д., Карпюк К. Т..
  1. Альтернатива:
  1. Амелія Уолкер, Ненсі Левіс, Олександр Любченко
  2. Джоанна Коста, Мелані Вільямс
  3. Мітчелл Г. К., Марілені Малкогіанні
  1. «Історія України. Всесвітня історія» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Щупак І. Я., Бурлака О. В., Піскарьова І. О..

Альтернатива:

1. Бандровський О. Г., Власов В. С., Данилевська О. М.
        2. за редакцією В’ятровича В. М., авт. Гісем О. В., Гісем О. О
        3. Хлібовська Г. М., Крижановська М. Є., Наумчук О. В.
        4. Могорита В. М.
  1. «Етика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти -  Давидюк Л. В., Мельник А. О.

Альтернатива:

1. Мартинюк О. О., Гісем О. О.
        2. Данилевська О. М..
  1. Іртищева О. А., Кравчук В. М., Паршин І. Л., Васильків І. Д..
  2. Мелещенко Т. В., Желіба О. В., Бакка Т. В., Ашортіа Е. Д., Богомаз О. Ю..

4. «Зарубіжна література» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Міляновська Н. Р.

Альтернатива:

1. Ніколенко О. М., Мацевко-Бекерська Л. В., Рудніцька Н. П., Ковальова Л. Л., Орлова О. В., Юлдашева Л. П., Туряниця В. Г., Лебедь Д. О..
        2. Ковбасенко Ю. І., Первак О.П., Дячок С. О..
        3. Кадоб’янська Н. М., Удовиченко Л. М., Снєгірьова В. В..
        4. Богданець-Білоскаленко Н. І., Фідкевич О. Л..
        5. Волощук Є. В., Слободянюк О. М.

5. «Здоровя, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Гущина Н. І., Василашко І. П., за редакцією Бойченко Т. Є.

Альтернатива:

1. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Лаврентьєва І. В., Хомич О. Л.
        2. Тагліна О. В.
        3. Поліщук Н. М.
        4. Василенко С. В., Коваль Я. Ю., Колотій Л. П.
        5. Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

6. «Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

Альтернатива:

1. Морзе Н. В., Барна О. В.
  2. Джон Ендрю Біос
  3. Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.
  4. Коршунова О. В., Завадський І. О.
  5. Тріщук І. В.

7. «Математика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти – Істер О. С.

Альтернатива:

1. Бевз Г. П., Бевз В. Г., Васильєва Д. В., Владімірова Н. Г.(у 2-х частинах)
  2. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. (у 2-х частинах)
  3. Тарасенкова Н. А., Богатирьова І. М., Коломієць О. М., Сердюк З. О., Рудніцька Ю. В. (у 2-х частинах)
  4. Кравчук В. Р., Янченко Г. М.
  5. Скворцова С. О., Нєдялькова К. В. (у 2-х частинах)

8. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Масол Л. М.

Альтернатива:

1. Аристова Л. С., Чєн Н. В.
  2. Кондратова Л. Г.
  3. Гайдамака О. В., Лємешева Н. А.
  4. Кізілова Г. О., Гринишина Л. М.
  5. Рубля Т. Є., Щеглова Т. Л., Мед І. Л.

9. «Географія» підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти – Довгань Г. Д..

Альтернатива:

1. Запотоцький С. П., Зінкевич М. В., Романишин О. М., Титар Н. М., Горовий О. В., Миколів І. М.
  2. Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р.
  3. Гільберг Т. Г., Довгань А. І., Совенко В. В.
  4. Топузов О. М., Грома В. Д., Ільницький І. М., Полтавченко Д. В.

10. «Українська література» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б.

Альтернатива:

1. Яценко Т. О., Пахаренко В. І., Слижук О. А.
  2. Авраменко О. М.
  3. Коваленко Л. Т., Бернадська Н. І.
  4. Заболотний В. В., Заболотний О. В., Слоньовська О. В., Ярмульська І. В.
  5. Борзенко О. І., Столій І. Л.Борзенко О. І.

11. «Українська мова» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Заболотний В. В., Заболотний О. В.

Альтернатива:

1. Авраменко О. М., Тищенко З. Р.
  2. Голуб Н. Б., Горошкіна О. М.
  3. Семеног О. М., Калинич О. В., Дятленко Т. І., Білясник М.Д., Волницька В. В.
  4.  Літвінова І. М.
  5. Онатій А. В., Ткачук Т. П.

12. «Технології » підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти - Біленко О. В., Пелагейченко М. Л.

Альтернатива:

Ходзицька І. Ю., Горобець О. В., Медвідь О. Ю., Пасічна Т. С., Приходько Ю. М., Крімер В. В., Павич Н. М.

13. «Технології » підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Ходзицька І. Ю., Горобець О. В., Медвідь О.Ю., Пасічна Т. С., Приходько Ю. М.

Альтернатива:

Біленко О. В., Пелагейченко М. Л.

14. «Пізнаємо природу» підручник інтегрованого курсу для 6 класу закладів загальної середньої освіти - Коршевнюк Т. В., Ярошенко О. Г.

Альтернатива:

1. Гільберг Т. Г., Балан П. Г., Крячко І. П., Стократний С. А.
  2. Джон Ендрю Біос
  3. Біда Д. Д.
  4.  Мідак Л. Я., Кокар Н. В., Кравець В. І., Фоменко Н. В., Кравець І. В., Жирська Г. Я

За – 22          Проти - 0             Утримались – 0